Food

Multi Food Festive by Elizabeth’s Studio’s

Grapes, Strawberry fields and Strawberries

$29 Per Mtr.

Apples $28 Per Mtr.

Pears $29 Per Mtr.

Cherries $29 Per Mtr.

Lemons

$29 per Mtr.

Oranges

$25 Per Mtr.

Breads

$28 Per Mtr.

Cheeses 

$28 Per Mtr.

Pumpkins

$29 Per Mtr.

Market Fresh by Nutex

Market Fresh

$23 Per Mtr.

A Day on the Farm by Red Rooster Fabrics

A Day on the Farm

$22 Per Mtr.